Telefon Kılıf Özelikleri

Ürün Kalitesi

  • – Tasarımın ı A+++ kalite premium kılıf üzerine yapılmaktadır..
  • – Tasarımı HD Baskı kalitesiyle Hazırlanmaktadır.
  • – Renk solması yapmaz. Güneş ışığına maksimum dayanıklıdır.
  • – Yüksek kaliteli malzemesinden dolayı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
  • – Darbe ve çarpmalara karşı cihazınızı korur.
  • – Dilediğin gibi tasarlayabilirsin.

Kamera Koruması

Kılıflarımızın bazıları kamera korumalı gelebilir. Bu tasarlama ekranın da gözükmeyebilir. Bunun sebebi sürekli stoklarımızı yeniliyoruz fakat bunları site’de belirtmemiz çok uzun zaman almaktadır.

Resim Kalitesi

Resimlerinizi büyüttüğünüzde  veya küçülttüğünüzde resim pixelleşir ve baskıda kötü çıkma olasılığını arttırır, telefonda bunu ekran küçük olduğu için çok net göremiyebilirsiniz. Resimleri yüksek kalitede seçmeye özen gösterin. Ve şunu unutmayın kişiye özel baskı olduğu için %10’luk bir yanılma payı olabilir. Resimler dijital’deki kadar parlak canlı olmayabilir. Ama şundan emin olabilirsiniz siparişini teslim alan neredeyse tüm müşterilerimiz memnun elbette arada bazen bizden kaynaklı hatalar olabiliyor bizler sizleri hiç uğraştırmadan bu sorunu çözüyoruz. Bu kadar detaylı bilgi vermemizin sebebi sizler bir ürün satın alıyorsunuz tam olarak bizim size aktardığımız gibi sizin istediğiniz gibi olmalıdır 🙂

Kılıf Kenarları

Tasarladığınız Ekrandaki heryeri istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz kılıfın kenarları yarısı tasarladığınız gibi olacaktır yarısı şeffaf şekilde olacaktır. Kılıfınızın ön yüzü(Telefonun ekran kısmı) dan bakıldığın yanlar şeffaf olacaktır. Kılıfa arkadan bakıldığında şeffaf hiçbir yer gözükmez.

Bir sorun ile karşılaştığınızda bizlerle iletişme geçmekten asla çekinme!

Bizlerin sorununu çözeceğine ve anlayışla bizlerle iletişim kuracağından eminiz.

“Herşey incelikten insan kabalıktan kırılır.”

Arka Plan

Hover Box Element

Bu metni değiştirmek için düzenle düğmesine tıklayın. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit elit, luctus nec ullamcorper mattis, dapibus leo pulvinar.

s

Hover Box Element asdasdasdassadasd asd asdasdsad

Bu metni değiştirmek için düzenle düğmesine tıklayın. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit elit, luctus nec ullamcorper mattis, dapibus leo pulvinar.