Yardım

Sana yardımcı olabilmek için detaylı bir şekilde muhtemel sorularını aşağıda cevaplandırdık.

Nasıl Tasarlarım?

Öncelikle istediğiniz ürünü seçip “Hemen Tasarla” butonuna tıklayın daha sonra açılan ekranda aşağıda buluanan butonlardan; Galerimden Resim Yükle, Hazır Görseller, Yazı Ekle ve Kolajlar. Mevcuttur

İstediğin butona tıklayarak tasarımını oluşturabilirsin. Resimli anlatımlarıyla incelemek için “Kesif” sayfamıza giderek inceleyebilirsiniz.

3D önizleme tasarladığın ürününün sana nasıl teslim edileceğini gösterir(%15’lik bir yanılma payı vardır)

Misal “YASTIK” tasarlayacaksınız, resimi yüklüyorsunuz ve yazı ekliyorsunuz, daha sonra 3 boyutlu bir şekilde yastıkda tasarımınızın nasıl duracağını görüyorsunuz. Dilersen ar kamerasında göster diyerek çevrende(koltukta bir, masada vs. ürünü gerçek boyutuyla inceleyebilirsin.)

Şuan’da sadece Yastık, Kupa Bardak, Sihirli, Kupa’da 3d önizleme mevcuttur.

Tasarım yaparken sorun yaşamaman için sizlere olabildiğince detaylı bilgi veriyoruz, instagram adresimizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Sipariş ve Ödeme

Banka Kartı, ve Kredi Kartınız ile online olarak satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme bulunmaktadır.

Havale ile ödeme bulunmaktadır.

Satın aldığınız ürünler en geç 2 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına verilir ve kargo takip numarası tarafınıza ulaştırılır(Tekstil Ürünleri -Işıklı Ay hariç)

Teslimatların normalden uzun sürdüğü durumlar yaşabilir. Olası durumlar aşağıdaki gibidir;

– Kargo firmasının kotasının dolması,

– Olağan dışı yaşanan afet, sel, pandemi durumlarında,

– Kargo firmasının sadece dağıtım yapabilmek için tarih vermesi,

Bazı resmi kurumlar (askeriye, cezaevi) vb. kurumlar kargo firmalarını kabul etmemektedir. Bu tip durumlarda ürün en yakın kargo şubesine yönlendirilebilir. Bu gibi durumlarda adres değişikliği konusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Merhaba siparişini verdiğinde 30 dakika içinde bizlere ulaşabilirseniz, ekip arkadaşlarımız müsaitse siparişinizi sizler adına düzenleyebiliriz

Siparişi verdiğinizde sizlere e-posta ile bilgilendirme yapılır burada sipariş detaylarını görebilirsiniz. Kargoya verildiğinde hem sms bilgilendirmesi hem e-posta bilgilendirmesi yapılmaktadır. Eğer hesap oluşturup sipariş verdiyseniz takibi hesabım-siparişlerim kısmından yapabilirsiniz. Bunlara ek olarak buraya tıklayarak

E-posta ve sipariş numaranızı girerek bilgilendirme alabilirsiniz.

Ürünlerin Kargoya verilme süresi 1 iş günüdür. Fakat bu süre yoğunlaktan dolayı 2 günü bulabilir.

Yani pazartesi verdiğiniz sipariş, en geç çarşamba günü kargoya verilmektedir. Haftasonu iş gününe dahil değildir.

Bunu anlayışla karşılayacığınızı düşünüyoruz.

Sipariş numaranız ödeme yaptığınızda “teşekkür ekranında mevcuttur” ve e-postanıza gelen mailde mevcuttur. Sipariş numaranız 4 rakamdan oluşur ve başında # bulunur

örnek : #0000

Telefon Kılıflarında yüzlerce model olduğu için bazılarında kamera koruma olabilmektedir. Bunu size önceden malesef belirtemiyoruz. Kamera korumalı kılıflarda kamera koruma yerine de baskı yapılmaktadır. Yani tasarlama alanında kamera yeri boş gözükse de bazı istisnai durumlarda kamera koruma olabilmektedir. Bizleri anlayışla karşılayacağınız düşünüyoruz.

Ama neden?

Bizler “Yadigar Dizayn” olarak sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz bu yüzden hemen hemen tüm telefon modellerine uygun telefon kılıfı temin ediyoruz, stoğumuzda kalmayan kılıfları sizlerin siparişi üzerine temin ediyoruz, bu sebeple sizlere kamera koruma konusunda garanti veremiyoruz.

Telefon Kılıfınız, tasarladığınız gibi gelecektir fakat sadece arka yüzüne baskı yapılmaktadır yani telefon ekranına baktığınızda (ön taraftan) baskınız gözükmez arka kısım(arka kapak) kısmı nasıl tasarladıysanız o şekilde gelmektedir.

Şeffaf Kılıf Seçtim

Şeffaf kılıf tasarlarken beyaz bıraktığınız her yer şeffaf olarak gelmektedir.

Renkli Kılıf Seçtim

Renkli kılıf seçtiğinizde tasarlama alanında o renk gözükmeye bilir fakat kılıfınız seçtiğiniz renkte gelmektedir

Yadigar Dizayn Nedir?

Yadigar Dizayn olarak en büyük çizgimiz tüm ürünlerimizin kişiye özel olarakta tasarlanabilmesidir. Yaşadığımız yüzyıl’da popüler kültür tarafından hep birşeyler diretiliyor ve biz buna hiç sıcak bakmıyoruz, İnsanların istediği ürünü üst düzey istediği gibi tasarlayabilmeleri için aylarca çalışma yaptık ve sonunda “Yadigar Dizayn” bu şeklini aldı

Hiç bir müşterimizin sıkıntı yaşamamasını isteriz ve mağduriyet bizim kırmızı çizgimizdir, büyük markalar için küçük rakamlarda mağduriyetler önemsiz olabilmekte bizler her zaman sorunsuz alışveriş ilkesiyle hareket ettik, elbette hatalarımız olmaktadır, çünkü bizler robot değiliz hata yapabiliyoruz. Fakat bu hatamızı en güzel şekilde telafi edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Şuan için kendimizi anonim tutmayı tercih ediyoruz, ama şunu bilmelisiniz ki çok genç ve dinç bir ekibimiz 🙂

İade-Değişim

Kişiye özel ürünlerde bizden kaynaklı bir sorun olmadığı sürece iade almıyoruz.

Bizden kaynaklı bir sorun olduğun da tamamen ücretsiz bir şekilde değişim veya iade yapıyoruz bizlere mail atmanız veya instagram üzerinden geri dönüş yapmanız yeterli. Bu süreç 7 iş günüdür. [email protected]

Fakat Yukarıda Sipariş bölümün de yazan uyarıları dikkate alınız.

Mail adresimize mail atarak veya whatsapp Destek Hattın’dan direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp  : 0545 152 6717

Mesaj Gönder

 

Mail : [email protected]
Mail Gönder

İletişim

Hala sorularınızmı var?